Sidebar

15
Пет, Дек
6 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Място за всякакви Nissan LEAF теми, коментари и мнения.

Topic-icon Гуми за Нисан Лийф?

Преди 2 седмици 1 ден #3673 от ElectricCarMan
Нека да имаме една тема за гумите!
Ако искат каращите лийф да споделят какви гуми карат и как са се отразили на пробега им! Зимни, летни всичко обсъждаме

Аз лично си мисля за летни Bridgestone Turanza T001 има едни със скоростен коефициент Q, на които дават рейтинг А за разход. Вие какво мислите по въпроса? Ще има ли ефект или ще се претрепя някъде?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 2 седмици 6 часа #3685 от rrumpe
Бриджстоун дето си идват с колата за летни са ок. Аз мисля другата година да си взема летни - Нокиан eLine - А рейтинг за гориво и А рейтинг за аквапланинг.
За зимни - не мога да намеря гума с А рейтинг за гориво. Миналата година Nokian Hakkapeliitta r2 беше с А, но след скандала, че рейтингите са им манипулирани, са го свалили на В :)

Преди 1 седмица 5 дни #3688 от ElectricCarMan
Да ти кажа В си е добър рейтинг, аз днес разглеждах за този размер всичко живо е С или по-зле.

Време за създаване на страницата: 0.069 секунди
Създадено с Kunena форум