Sidebar

19
Пет, Апр
× Място за всякакви Renault Twizy теми, коментари и мнения.

Renault Twizy прозорци – колко струват?

Преди 10 години 8 месеца - Преди 10 години 8 месеца #402 от mumojem
Засега намирам два варианта:

На UK сайта на Renault ги има като аксесоар за ?295 – около 665 лв

Неоригинални за €499 от германската тунинг фирма ELIA – около 880 лв (ето PDF за тях )

Има и други: www.twizywindows.co.uk/ – цена от ?299 (колкото оригиналните) с ?29 доставка в рамките на Европа. Според изобретателя им увеличават пробега с 10% :whistle:.

Дебела разлика си е, но тези на ELIA изглеждат с по-солиден монтаж. Надявам се скоро да разберем цената в България, на оригиналния аксесоар. На едно от няколкото демо Twizy видях монтирани конзолки на вратите, значи имат такъв вариант - остава само да обявят цената на тези поликарбонатни (прозрачна, гъвкава пластмаса) прозорци.

Ето как изглеждат и как се монтират:


Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 8 месеца #403 от petko_voyvoda
Отговор от petko_voyvoda по тема Renault Twizy прозорци – колко струват?
Така и не можах да разбера каква е тая странна идея по принцип да нямат прозорци?!?!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 години 8 месеца - Преди 10 години 8 месеца #404 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Renault Twizy прозорци – колко струват?

petko_voyvoda писа: Така и не можах да разбера каква е тая странна идея по принцип да нямат прозорци?!?!


Определено е интересно защо са решили така и много искам някой от рено да ми отговори – дано да се класираме за eCarTec Мюнхен през октомври и да има кого да питаме там B).

Признавам си, че ми харесва идеята без прозорци и не ме притеснява, че липсват – но пък и няма да ни дойдат никак зле за дъжд и студено/ветровито време :lol:.

Или пък, ъммм, за снежно :blink: :whistle: ...

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.