Sidebar

24
Вт, Апр
2 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Място за всякакви Renault Twizy теми, коментари и мнения.

Renault Twizy прозорци – колко струват?

Преди 4 години 8 месеца - Преди 4 години 8 месеца #402 от mumojem
Засега намирам два варианта:

На UK сайта на Renault ги има като аксесоар за ?295 – около 665 лв

Неоригинални за €499 от германската тунинг фирма ELIA – около 880 лв (ето PDF за тях )

Има и други: www.twizywindows.co.uk/ – цена от ?299 (колкото оригиналните) с ?29 доставка в рамките на Европа. Според изобретателя им увеличават пробега с 10% :whistle:.

Дебела разлика си е, но тези на ELIA изглеждат с по-солиден монтаж. Надявам се скоро да разберем цената в България, на оригиналния аксесоар. На едно от няколкото демо Twizy видях монтирани конзолки на вратите, значи имат такъв вариант - остава само да обявят цената на тези поликарбонатни (прозрачна, гъвкава пластмаса) прозорци.

Ето как изглеждат и как се монтират:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 8 месеца #403 от petko_voyvoda
Така и не можах да разбера каква е тая странна идея по принцип да нямат прозорци?!?!

Преди 4 години 8 месеца - Преди 4 години 8 месеца #404 от mumojem

petko_voyvoda писа: Така и не можах да разбера каква е тая странна идея по принцип да нямат прозорци?!?!

Определено е интересно защо са решили така и много искам някой от рено да ми отговори – дано да се класираме за eCarTec Мюнхен през октомври и да има кого да питаме там B).

Признавам си, че ми харесва идеята без прозорци и не ме притеснява, че липсват – но пък и няма да ни дойдат никак зле за дъжд и студено/ветровито време :lol:.

Или пък, ъммм, за снежно :blink: :whistle: ...

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Време за създаване на страницата: 0.144 секунди
Създадено с Kunena форум