Sidebar

20
Сря, Юни
3 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× За безшумни горски и градски електрически 'фиести'.

EcoCAR

Преди 4 години 4 месеца #689 от firesword
EcoCAR е пусната от firesword
Абе хора, някой знае ли нещо за тези ecocar.bg/ ??
Минавам покрай едно такова червено, почти всеки ден, изглежда много странно, меко казано. Нещо средно между колело и скутер, и не изглежда супер качествено направено, но определено прави впечатление. Явно го карат постоянно, защото не всеки ден е там, но не съм го виждал да се движи по улиците.
Трябва да си взема телефон с камера да го снимам :)

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 4 месеца - Преди 4 години 4 месеца #690 от k.i.
Отговор от k.i. по тема EcoCAR
google - cityel

също така колегата cityel ако му се пише може да разкаже доста
тва нещо е много яко, но не и за града, за мен толкова ниско да си е проблем в трафика

В Германия ги има заедно с двуместния аналог Туике ...
Аз личтно си го представям това нещо, че е много яко да си джиткаш с него от едно до друго немско село
по чист и равен път без трафик, за нашата ситуация е доста крехко и непрактично май ...

Преди 4 години 4 месеца #691 от mumojem
Отговор от mumojem по тема EcoCAR
Вчера моторист спира до мен (аз в Туизито) и ми вика "Ама ти отива" - и кой мислиш, същия тоз ecocar момък с триколките. Викам подкарвай електрото мани тоя бръмчалник (беше с някакъв много готин големичък скутер де) :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Създадено с Kunena форум