Sidebar

21
Вт, Авг
1 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Тези са все още рядкост. Но вече има и такива.

Електрически автобуси

Преди 4 години 5 месеца #905 от nio
Електрически автобуси е пусната от nio
Някъде в мрежата намерих инфо, че китайците от BYD доставят автобуси и таксита на ток на доста големи градове. Даже имаше проект за производство на такива автобуси в Брезник, ама нещо май нищо не стана?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 5 месеца #906 от firesword
Отговор от firesword по тема Електрически автобуси
Да и аз бях чел някъде преди време за Брезник :) Аз публикувах един вариант в темата за кондензаторите <тук> , но точно такива надали някога ще имаме в България. Не съм сигурен дали градския транспорт в София нямаше някакви планове за хибриди или ел. бусове. Виж тролеите от край време им се кефя :) как набират само по нанагорнището на Цариградско шосе, не замърсяват, само дето има кабели. Но все пак ги има от доста доста години. Отскоро има и нови Skoda Bluedrive ако не се лъжа.

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Преди 4 години 5 месеца #908 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Електрически автобуси
Там има една задкулисна схемичка българска с въпросния завод в Брезник, но нека да си потвърдя информацията, да не пръскам недоказани факти из мрежата ;)

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 2 години 11 месеца #2006 от Thinkpad
Отговор от Thinkpad по тема Електрически автобуси
Ето в Русе вече се движи един Ел.Автобус тестов явно
Прикачени файлове:

Преди 2 години 11 месеца #2007 от zlatanski2014
Отговор от zlatanski2014 по тема Електрически автобуси
Представителя не се ли занимаваше с търговия на оръжие и друга специална техника?
Както и да е, да им е честит на русенци, дано проекта да е успешен и да виждаме все повече ЕЛ и все по-малко "нафтови печки" :)

Преди 2 години 11 месеца #2010 от Thinkpad
Отговор от Thinkpad по тема Електрически автобуси
Да.Влизах в сайта им,но няма никаква информация.....

Създадено с Kunena форум