Sidebar

22
Сря, Авг
1 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× За 'по-обемните' електрически превозни средства, с които (се) возим (по) повече наведнъж.

Romet

Преди 4 години 2 седмици #1450 от vokil
Romet е пусната от vokil
Здравейте,

Аз съм лаик, новак, нууб и рууки на тема електромобили... впрочем, на тема всякакви автомобили, но от доста време следя информаицята в ecars.bg. Доста интересни неща намирам тук, пък и съм фен на електромобилите.
Днес попаднах на един полски сайт в нета. Видях, че предлагат автомобили Romet. Видях, че във форума липсва информация за тях и си позволявам да създам нова. Моля, коригирайте ме, ако мястото не е подходящо. Пратих им един мейл за повече информация, защото твърдят, че цената на електромобила модел 4Е е около 26 000 злоти, което е към 13 000 лева (грубо).

Ще ви държа в течение, когато (ако) получа отговор, но дотогава, хвърлете едно око и споделете какво мислите.
Romet 4E

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 2 седмици #1451 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Romet
Благодаря ти, добре дошъл и точно тук му е мястото. Влизам да се светна за Romet

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Следните потребители изказаха благодарности: vokil

Преди 3 години 11 месеца #1478 от vokil
Отговор от vokil по тема Romet
Опа, току що мернах 1 Ромет на ecars.bg на Мадрид...

Преди 3 години 11 месеца #1479 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Romet

vokil писа: Опа, току що мернах 1 Ромет на ecars.bg на Мадрид...

Ха, да не би да е бил Ангел с неговия електромотороскутеробайк :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Създадено с Kunena форум