Sidebar

26
Чет, Апр
5 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× За 'по-обемните' електрически превозни средства, с които (се) возим (по) повече наведнъж.

Hudai Ionic Electric

Преди 10 месеца 2 седмици - Преди 10 месеца 2 седмици #3238 от rrumpe
Днес видях в Младост 1 един Hudai Ionic Electric и реших, че вече ги продават в БГ. В сайта обаче има само хибридния модел. Някой да им повече информация?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 10 месеца 1 седмица #3239 от mumojem

rrumpe писа: Днес видях в Младост 1 един Hudai Ionic Electric и реших, че вече ги продават в БГ. В сайта обаче има само хибридния модел. Някой да им повече информация?

Мда, тук е електрическия, имаме връзка там с хората и ще пуснем повече инфо като се уточни.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 10 месеца 3 дни - Преди 10 месеца 3 дни #3261 от ivand911
Карах Хибрида на изложение в Русе, но ми се стори малко тромав. Той и двигателя му е слаб. За да караш чисто електрически трябва само да галиш педала. Ако натиснеш повечко или минеш някаква скорост(не я помня) и се пали двигателя. То не че има голяма батерия, за да може дълго да караш на батерия.

Преди 8 месеца 3 седмици #3324 от actionmonster
https://www.24chasa.bg/avto/article/6366907

Днес го видях и на паркинга на Хюндай на околовръстното.

Преди 6 месеца 1 седмица #3537 от IvoAtanasov
Малко информация от "кухнята"
От Хюндай ми потвърдиха, че най-късно в края на следващата година ще може да се предложи по голяма батерия за Ioniq-a и новия модел на Hyundai Kona ще го има и във вариант изцяло електрически.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!
Следните потребители изказаха благодарности: actionmonster

Преди 6 месеца 1 седмица #3539 от mury
Разгледах и трите Хюндая на изложението,харесаха ми,но виж това Кона-та нямаше кой да ти го каже на щанда им.Като цяло хората по щандовете въобще не трябва да са там,но това е друга тема.

Преди 6 месеца 1 седмица #3541 от IvoAtanasov
Ако може да отворите и една папка за Hyundai Ioniq, защото има какво да се коментира и споделя за модела.Благодаря

Преди 6 месеца 1 седмица #3542 от mumojem

IvoAtanasov писа: Ако може да отворите и една папка за Hyundai Ioniq, защото има какво да се коментира и споделя за модела.Благодаря

Готово, направена му е категория :) www.ecars.bg/forum/hyundai-ioniq
И благодарско за подсещането.

Следните потребители изказаха благодарности: IvoAtanasov

Преди 5 месеца 4 седмици - Преди 5 месеца 4 седмици #3579 от IvoAtanasov
Относно Hyundai Kona информацията се потвърди. Догодина ще пуснат още 2 дизелови двигатела и изцяло електрическа Kona с пробег от 390км.

Преди 5 месеца 4 седмици #3581 от mumojem
Това е интересно, а откъде идва потвърждението и за реални или NEDC говорим в случая?

Преди 5 месеца 4 седмици #3582 от IvoAtanasov
Аз на лабораторни тестове много не се доверявам.Но след като Хюндай дават на Ioniq 280км пробег, а виждаме че може да изкара над 350км . Пишат че Коната ще има пробег от 390км и пак докато не ае тества на пътя няма как да проверим. Лично за мен Коната повече ми хареса от Ioniq остана да го пуснат електрически

Преди 5 месеца 4 седмици #3583 от mumojem

IvoAtanasov писа: Аз на лабораторни тестове много не се доверявам.Но след като Хюндай дават на Ioniq 280км пробег, а виждаме че може да изкара над 350км . Пишат че Коната ще има пробег от 390км и пак докато не ае тества на пътя няма как да проверим. Лично за мен Коната повече ми хареса от Ioniq остана да го пуснат електрически

Голям пробег определено е постижим, но имам предвид ако да речем 100 човека карат колата както си карат (нормално имам предвид, не душмански тъпотии), колко средно ще покаже, откъдето да се види колко е реалният пробег.

Следните потребители изказаха благодарности: IvoAtanasov

Време за създаване на страницата: 0.110 секунди
Създадено с Kunena форум