Sidebar

20
Съб, Окт
2 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Най-разпространените засега ЕПС за лична употреба!

Да се запиша и аз с моят верен приятел на ток...

Преди 2 години 2 седмици #2599 от geordgeo
Вече 4 годинки шпоря моя верен кон на ток и съм повече от доволен. Километражът вече прехвърли 25 хиляди километра и като се сетя колко пари от гориво съм спестил, чак ми става едно хубавоооо... Моторът е 1000W/48V, пренавиван в България, батерията също е 48V, 10Ah и засега се държи прилично. Разходът на "гориво" е между 10 и 18W/h за километър, така, че при напълно заредена батерия и разумно (невинаги) каране, изминавам между 25 и 40 км. Най-ми е приятно да минавам покрай заседналите в задръстванията коли в София, за които е много трудно да преценят времето за пристигане в крайната точка. При мен този проблем го няма, ако и велоалеите се пооправят в следващите години, ще бъде повече от приятно и ефективно да се ползва този вид транспорт...
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Създадено с Kunena форум