Sidebar

22
Пет, Юни
2 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Купува/продава електромобили.

REVA G WIZ AC

Преди 7 месеца 3 седмици - Преди 7 месеца 3 седмици #3573 от Radostina
REVA G WIZ AC е пусната от Radostina
Здравейте, продавам REVA G WIZ AC. Имам две и не смогвам да ги карам вече, а като не се карат батериите си заминават.
Много ме обичат, но ме ПРОДАВАТ!
Казвам се REVA G WIZ, родена съм 2007 година. Хапвам само малко ток , 1, 80/100км.
Понеже съм добра и не цапам природата, за мен НЯМА синя, зелена зона и данък. Преглеждат ме на 2 години, защото няма какво да ми се развали. Можеш да ме караш от 16 годишен, защото за мен ти трябва фош. книжка Категория B1.
За миналия рожден ден ми купиха чисто нови гуми ( литиево йонни) , с които съм минала само 4, 700 км и с тях мога да живея още мноооого време! . . а и нови гуми : )
Имам си климатик и парно, а също мога да ти сгрея дупето зимата, защото имам подгряване на седалките. Мога да мина 50-60км без да се изморя, а си почивам ( зареждам се напълно) за 3 часа, в най-обикновен контакт. Другата ми много силна страна е, че мога да се паркирам навсякъде, защото съм малка и за мен винаги има място. Не обичам масла, дестилирана вода или каквито и да е консумативи! Имам няколко ранички и драскотини, затова цената ми може и да падне, . Можете да ме видите и да се повозите в мен в София.
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 месеца 1 ден #3893 от Elitsa Ivanova
Отговор от Elitsa Ivanova по тема REVA G WIZ AC
Здравейте искам да попитам, дали все още продавате колата и да ме ориентирате в цената, която сте поставили.

Преди 4 месеца 1 ден #3894 от Radostina
Отговор от Radostina по тема REVA G WIZ AC
Здравейте да, продава се цената е 8 000лв. но можем да направим лек коментар на място :)

Създадено с Kunena форум