Sidebar

18
Чет, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Впечатления от Twizy

Преди 9 години 9 месеца #1379 от val4o89
Впечатления от Twizy е пусната от val4o89
Здравейте приятели, пиша във форума за да споделя мнението ми за Рено Туизи. Днес имах възможността да навъртя около 70км със въпросната машина. Не знаех какво да очаквам. Бях сигурен, че ще ми хареса, но за динамиката само бях скептичен. Да, ама се изненадах много. При всяка скорост под 70 (защото 80 е макса, а и не съм вдигал повече) при натискане до долу, колата реагира на момента и ускорява доста подобаващо, направо изненадващо, като й знаеш параметрите. С 8кВ мотор затрудних един гоУф дооста, преди да ни изпревари с мръсна газ (ама буквално беше мръсна :) ) при това по нанагорното. На връщане от крайната точка към София целях да направя минимален разход и за 50км изхарчих точно половината от батерията, което се оказа много добро постижение, според собственика на колата и спроде производителя даже :) И така... в крайна сметка смятам, че си заслужава мястото на пътя и е адски забавна и функцйонална кола за града. И размерите й може би не са недостатък. Вгледайте се сутрин по колко човека се возят във всяка една 5-местна кола. Поздрави.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 години 9 месеца #1380 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Впечатления от Twizy
А аз се повозих чудесно и можех много повече да се наслаждавам на природата :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.