Sidebar

15
Чет, Ное
3 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Когато трети лица ви пробват ел автомобила.

Преди 1 седмица 9 часа #4718 от Filbor
На автомивка или проверка при ГТП и т. н. и ако се наложи служителят да ви премести колата, тогава дали вие я местите или му давате първоначални инструкции: как е предна предавка и как е задна? И ако трети лица ви пробват колата, казват ли някакво мнение за ситуацията, в която са попаднали (да пробват електрически автомобил)?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 дни 21 часа #4719 от murry
Все пак са обикновени автоматици - никога не ми се е налагало да обяснявам как се кара на автомивка. Оставям я и после си я взимам. Не са особено сложни за каране тези коли все пак :)

Преди 6 дни 16 часа #4724 от Filbor
Когато ти се обясни разбира се е много лесно.
Примeр за Nissan Leaf 2:
https://www.youtube.com/watch?v=xToFU_AEdkg

Не знам как са решили, като буташ напред да е за назад, а ако буташ назад да е за напред.
Но ако в бъдеще някой производител реши да направи обратното, то тогава ще е неприятно, заради автоматичния навик, който би си изградил човек от един предишен опит.

Преди 6 дни 16 часа #4725 от carpe_diem
Относно автомивки и подобни места, да ви споделя един случай.
Един познат си оставил колата на автомивка и момчето, дето я мило (без книжка), тръгнало да я мести и я цапнало в някаква стена.
Съответно застрахователят после отказал плащане, защото човек без книжка е ударил колата и моят познат накрая - с над 2К вътре, въпреки че всички застраховки му били изрядни.
От автомивката вдигнали ръце и отказали съдействие...

Така че един съвет - внимавайте на кого си давате колите (и поне им проверявайте документите преди това) :)

Преди 6 дни 14 часа #4726 от sorcererals
На мен пък ми отказаха те да я местят, уплашиха се :). А аз ги скъсах от бъзик, че не стават за тази работа, защото не могат да ми изчистят колата. А тя пусто има много скрити места :) :)

Създадено с Kunena форум