Sidebar

24
Сря, Апр
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Анкета за името на новия eCars.bg клуб

Анкета: Как да се казва новият eCars.bg клуб (was ended 2016-04-30 00:00:00)

КарамЕЛ
2 40%
Клуб КарамЕЛ
1 20%
eCars.bg клуб
2 40%
ЕМ клуб
Няма гласували 0%
Общ брой гласували: 5 ( rrumpe, jeko, firesword, cokey, mumojem )
Само регистрирани потребители могат да участват в тази анкета
Преди 8 години 5 дни #2357 от mumojem
От темата за Model X резервацията и питанката на Младен "Правите ли сбирки" да го правим вече eCars.bg клуба, че сайтът тихомълком си стана на 5 години през март 2016.

Анкетата е за името, с няколко предложения. Има и блог по темата - казвайте как го искате, какъв да му е формата и въобще всякакви мнения и предложения.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Харесано от: drtrifonov

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 4 дни #2358 от firesword
Отговор от firesword по тема Анкета за името на новия eCars.bg клуб
Специални поздравления за идеята, отдавна се очакваше. Ще ми бъде много приятно да получа пряка информация, впечатления и емоции директно в разговор с хората, които карат.
Аз май от както се регистрирах, питах за такива сбирки преди повече от 2 години :whistle:

Името:
Гласувах за "eCars.bg клуб" , защото КарамЕЛ някак си не ми се връзва с електромобилизма като се произнася, а само като е написано :)
Клуб КарамЕЛ ми звучи като име на сладкарница, или на хора с нетипични ориентации :) Но ако се произнася на два пъти Карам-Ел - е ОК!

Мястото:
За паркинга си мноого прав. Трябва да има къде да се спира, те май разните мото клубове за това се организират по бензиностанциите.
В момента не се сещам за ни едно заведение с голям и свободен паркинг.....
Сигурно ще е приятно да има разнообразие, ако има няколко възможни места.
От друга страна се сетих за един мото клуб, на който не се сещам името, които си имат собствена сграда май в една пресечка на Кукуш :) Изглежда яко :)

Членски внос:
Може - защо не. Но аз не бих отделил повече от 10 лева месечно.

За сега това - днес нещо акъла ми е зациклил.....
Поздрави

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 4 дни #2359 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Анкета за името на новия eCars.bg клуб
Не май, ами беше писал за това - така е. Ето Младен като попита сега и вече има повече електромобили в България и си му е време отвсякъде.

Благодарско за мнението и очакваме ощееее :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 3 дни #2361 от cokey
Отговор от cokey по тема Анкета за името на новия eCars.bg клуб

firesword писа: Гласувах за "eCars.bg клуб" , защото КарамЕЛ някак си не ми се връзва с електромобилизма като се произнася, а само като е написано :)
Клуб КарамЕЛ ми звучи като име на сладкарница, или на хора с нетипични ориентации :) Но ако се произнася на два пъти Карам-Ел - е ОК!


Имаш право... КáрамЕл трябва се произнася, иначе е странно.
То всъщност аз го предложих за вариант :)
На мен ми харесва че има действие - Карам Ел(ектромобил). Някакси гордо звучи B)

Тук сега ще се появи въпросът дали хора които нямат (не карат) ел да членуват. Трябва да може, ама пък името пък го предполага, конфликт...
Сложна работа :unsure:

Аз също съм за членски внос. Нямам конкретна идея за какво ще се използва още. Освен за стикери :cheer:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 3 дни #2363 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Анкета за името на новия eCars.bg клуб
На мен ми харесва еCars клуб.
Има само едно нещо, което ме притеснява. От доста време има клуб за електромобили покрай сайта electriclub.com/ (въпреки че отдавна не сме се събирали) Понеже феновете на електрическите коли не са много, остава и да се разделят на отделни клубчета и хората посещаващи сбирките ще се броят на пръстите на едната ръка. Та ако може някак си да се обединят феновете от двата форума.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 3 дни #2364 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Анкета за името на новия eCars.bg клуб

rrumpe писа: На мен ми харесва еCars клуб.
Има само едно нещо, което ме притеснява. От доста време има клуб за електромобили покрай сайта electriclub.com/ (въпреки че отдавна не сме се събирали) Понеже феновете на електрическите коли не са много, остава и да се разделят на отделни клубчета и хората посещаващи сбирките ще се броят на пръстите на едната ръка. Та ако може някак си да се обединят феновете от двата форума.


Е, то си има авто клубове бол, не са всички в един :lol:

Фенове много има, по-скоро собствениците са още малко, но това се променя вече.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 3 дни - Преди 8 години 3 дни #2365 от cokey
Отговор от cokey по тема Анкета за името на новия eCars.bg клуб
Те и основните теми и насоки в различните форуми и клубове са различни. А и членството не е изключващо - можеш да си член и да ходиш на сбирки на 10 форума / клуба.
Това може би ако нямаш жена и деца де :P То само членския внос към 10 клуба може да докара до една минимална работна заплата, а и ходенето на сбирки като сложиш съвсем :lol:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.