Sidebar

21
Нед, Окт
2 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Лични съобщения във форума. Работи - Да/Не?

Преди 1 година 1 месец #3365 от iceniko
Здравейте на всички!

Темата е специално към @cokey тъй като ми прати съобщение, че някакво друго не съм получил. Наистина не съм.

Та, @cokey, върнах ти съобщението, но или не си го получил или не си го видял. Не знам каква е причината да не съм ви получил личното. Ако искате алтернативен метод за контакт, може да ми пишете на личния мейл - Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.;

Ако някой друг има мнение/решение по въпроса, нека сподели.
Ако темата не е в правилния раздел от форума, нека администраторите я преместят в правилния.

Благодаря! :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 1 месец #3388 от mumojem
Дървенко е приложението за лични, но е единствено, няма друго за този тип форум :(

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 1 година 1 месец #3389 от iceniko
просто казвам, че не се знае кой какво прочел, видял и т.н., всъщност е добре само дето получих такова съобщение нали "дали си ми получил съобщението?"

Преди 1 година 1 месец #3424 от cokey
Работят, но от време на време не се изпращат. Трябва да се проверява в Изпратени дали го има. Ако го няма - значи пишеш пак =)

Преди 1 година 1 месец #3432 от iceniko
Реално погледнато всичко си работи нормално. :)

Мерси за отговорите!

Създадено с Kunena форум