Sidebar

14
Пон, Окт
2 Нови блога
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Неща от нета 2019

Преди 2 месеца 2 седмици #5664 от bipbip
Отговор от bipbip по тема Неща от нета 2019
Хареса ми това клипче за това го споделям, сравняват Telsa Roadster 2020 срещу други 3 хипер коли с двигатели по-няколко показателя !
Данните започват от 6:30мин. което за мен е интересното от клипа. Тоя Dodge Demon направо ме шокира с цена, което релано трябва да е най-изгодната серийна кола бензинка в света от към бързина/цена. Еидинствено максиналната и скорост е доста по малка от другите хипер коли, но това не е толкова голям минус, защото ускорението е по-важно. А и не са много местата където може да се кара с 300+ км/час !

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 2 месеца 2 седмици #5665 от Carl Zeiss
Отговор от Carl Zeiss по тема Неща от нета 2019
Много ми се иска да не е така както казваш. От друга страна на се радвам, че във Варна се работи в тази посока!

Преди 2 месеца 1 седмица #5671 от iceniko
Отговор от iceniko по тема Неща от нета 2019
Малки ел камиончета от Пловдивско:

www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulg...boti_milara_vliza_v/
Следните потребители изказаха благодарности: carpe_diem

Преди 2 месеца 1 седмица #5672 от bipbip
money.bg/auto/eur5-000-vav-frantsiya-pre...omobil.html?amp=true

Това е добра идея за бизнес и в България и ако го няма вече, то със сигурност някои го мислят ще го има и тук скоро ! Ще е хубаво да има и конкуренция, за по-добри цени и ако и държавата субсидира (което е малко вероятно) ще е много изгодно !

Преди 2 месеца 1 седмица #5673 от carpe_diem
Отговор от carpe_diem по тема Неща от нета 2019
Еха, 8500 евро си е сделка. Жалко, че у нас няма много интерес и хората, които се опитваха да правят такъв бизнес преди години, май се отказаха.

А до Франция и обратно с транспорт и всички други разходи, цената май доста ще набъбне. Ама от друга страна пък, сигурно ще е по-лесно с регистрацията, защото доколкото знам, ако конверсията е правена у нас и не е регистрирана в друга държава първо, при нас конвертирана кола да се регистрира като електричка, май е mission impossible...

Фен съм на СААБ и карам втори такъв в момента и много бих се зарадвал третият да бъде едно електрическо кабрио например.
И тия пари и пробег ме устройват идеално (ясно, че като доста по-голяма кола от 107 или туинго пробегът ще е по-малък, ама даже и 120-150 км би било супер).

Преди 2 месеца 2 дни #5679 от kirq4e
Отговор от kirq4e по тема Неща от нета 2019
https://cleantechnica.com/2019/08/10/a-2012-leaf-with-150-miles-of-range/

Монтират 40 kWh батерия от новия Leaf на Leaf от по-старо поколение с малки модификации по батерията и "Gateway module".

Преди 1 месец 4 седмици #5680 от kirq4e
Отговор от kirq4e по тема Неща от нета 2019
С 18 нови електромобила Общината ще контролира Синята зона

novavarna.net/2019/08/13/%d1%81-18-%d0%b...a%d0%be%d0%bd%d1%82/

Преди 4 дни 18 часа #5720 от bipbip
Е тва със опцията да може всеки сам да си качва звук за клаксон, ако го направят, гарантирам, че ще стане мазало. Не мисля, че е добра идея да големи разлики от срандартният звук на клаксон, който се чува и най-добре. За звук на колата (и вече се предлага от някои производители на електромобили) с възможност за потребителски настройки и да звучи като спортна кола примерно е тва вече е яко.

www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0...a-%D1%89-319998.html

"Πpeдвиждa ce и възмoжнocт зa зapeждaнeтo нa coбcтвeни звyци зa eлeĸтpoмoбилитe нa Теѕlа. C тoвa мoжe дa имa пpoблeми, пoнeжe няĸoй мoжe дa зaпишe вмecтo cтaндapтния звyĸ нa ĸлaĸcoнa дa ce чyвaт пcyвни."

:lol:

Създадено с Kunena форум