Sidebar

10
Пон, Дек
2 Нови блога

Безплатно паркиране

Преди 9 месеца 2 седмици #3895 от Bibitko
Безплатно паркиране е пусната от Bibitko
Здравейте, моля някой да сподели какъв е редът за издаване на тези карти за безплатно паркиране.Защото в Плевен нещо не ме изкефи,първо струва 12 лв.ок материали, труд и така на татък, обаче е и със срок на валидност 1 година (сигурно като порасне електричката ще стане на бензин или дизел)което значи догодина пак на опашката с документите и т.н.Благодаря ви предварително

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 9 месеца 2 седмици #3896 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Безплатно паркиране
И в софия трябва да подновяваме всяка година, но тук е безплатно!
Това е вероятно защото след известно време ще започне да струва пари дори за електричките.

Преди 9 месеца 2 седмици #3897 от petrakis
Отговор от petrakis по тема Безплатно паркиране
Поредния абсурд в БГ, субсидиите за ел. коли са смешни, само данъка и паркиране, даже винетка не дават.
Просто е смешно как въздуха в София не става за дишане, хора тичат за здраве, майки си разхождат децата, в заведенията уж не се дава да се пуши, но то и без това навън въздуха е по-лош.
То и данъка не е кой знае какъв инсентив, на Приуса ми плащам 28 лв. данък за година.
Опитайте да видите какъв ще ви е данъка за плъг-ин хибрид....
Коунщина...

Тея па в Плевен даге взимали 12 лв. за найлончето и всяка година трябва да ги уверяваш че това е ЕВ !
Кретения

Преди 9 месеца 2 седмици #3898 от Bibitko
Отговор от Bibitko по тема Безплатно паркиране
Между другото получих и писмо за данък .Отварям плика и о боже 121 лв .данък за нисана,айде в нап с големия талон и там еда мила дама поправи грешката по нейните думи на кат .

Преди 9 месеца 2 седмици #3899 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Безплатно паркиране
Да, сигурно и аз щях да съм така. Първият талон който ми връчиха некомпетентните служители на кат беше със 1000 кубика обем. Връщам го на лелката и тя ми вика "ооо няма грешка", "така си е". Аиде обратно на канала, оправете си грешката, и след още час вече документално най-после карах EV. Кой знае какво е пристигнало в данъчното още не съм ходил.

Преди 9 месеца 1 седмица #3900 от mindfreeze
Отговор от mindfreeze по тема Безплатно паркиране
Добре сте, хора. 28лв за Приус? Аз плащам по 250лв данък на Шевролет Волт, дето даже не е точно плъгин хибрид, а си е електричка с екстендер.
И имам стикер за синя зона, но не мога да го подновя, защото имам наложен данък. Така че, моята кола наистина е порастнала и е станала бензинова.

Създадено с Kunena форум