Sidebar

19
Вт, Юни
2 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

Безплатно паркиране

Преди 3 месеца 3 седмици #3895 от Bibitko
Безплатно паркиране е пусната от Bibitko
Здравейте, моля някой да сподели какъв е редът за издаване на тези карти за безплатно паркиране.Защото в Плевен нещо не ме изкефи,първо струва 12 лв.ок материали, труд и така на татък, обаче е и със срок на валидност 1 година (сигурно като порасне електричката ще стане на бензин или дизел)което значи догодина пак на опашката с документите и т.н.Благодаря ви предварително

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 месеца 3 седмици #3896 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Безплатно паркиране
И в софия трябва да подновяваме всяка година, но тук е безплатно!
Това е вероятно защото след известно време ще започне да струва пари дори за електричките.

Преди 3 месеца 3 седмици #3897 от petrakis
Отговор от petrakis по тема Безплатно паркиране
Поредния абсурд в БГ, субсидиите за ел. коли са смешни, само данъка и паркиране, даже винетка не дават.
Просто е смешно как въздуха в София не става за дишане, хора тичат за здраве, майки си разхождат децата, в заведенията уж не се дава да се пуши, но то и без това навън въздуха е по-лош.
То и данъка не е кой знае какъв инсентив, на Приуса ми плащам 28 лв. данък за година.
Опитайте да видите какъв ще ви е данъка за плъг-ин хибрид....
Коунщина...

Тея па в Плевен даге взимали 12 лв. за найлончето и всяка година трябва да ги уверяваш че това е ЕВ !
Кретения

Преди 3 месеца 3 седмици #3898 от Bibitko
Отговор от Bibitko по тема Безплатно паркиране
Между другото получих и писмо за данък .Отварям плика и о боже 121 лв .данък за нисана,айде в нап с големия талон и там еда мила дама поправи грешката по нейните думи на кат .

Преди 3 месеца 3 седмици #3899 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Безплатно паркиране
Да, сигурно и аз щях да съм така. Първият талон който ми връчиха некомпетентните служители на кат беше със 1000 кубика обем. Връщам го на лелката и тя ми вика "ооо няма грешка", "така си е". Аиде обратно на канала, оправете си грешката, и след още час вече документално най-после карах EV. Кой знае какво е пристигнало в данъчното още не съм ходил.

Преди 3 месеца 2 седмици #3900 от mindfreeze
Отговор от mindfreeze по тема Безплатно паркиране
Добре сте, хора. 28лв за Приус? Аз плащам по 250лв данък на Шевролет Волт, дето даже не е точно плъгин хибрид, а си е електричка с екстендер.
И имам стикер за синя зона, но не мога да го подновя, защото имам наложен данък. Така че, моята кола наистина е порастнала и е станала бензинова.

Създадено с Kunena форум