Sidebar

24
Пет, Ное
4 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× В 'разгърнат вид', всичките електрически джаджи за зареждане би трябвало да наричаме зарядна инфраструктура.

Topic-icon Зарядни станции в БГ

Преди 4 седмици 2 дни #3561 от ivanp

rrumpe писа: Честита бърза станция Лидъл Самоков :)

Прекрасно :) Тъкмо на време за ски сезона :woohoo:

А някой да е чул нещо за FullCharger?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 седмици 2 дни #3562 от PETROV
Лидл казаха преди време, че на магазините си с нов дизайн /като този в Младост - СОФИЯ/ ще слагат зарядни станции. Браво !!! И БЛАГОДАРНОСТИ
ЖАЛКО, ЧЕ НЕ ОТКРИВАТ НОВИ МАГАЗИНИ В ТЪРНОВО И САНДАНСКИ /ПРИМЕРНО???/ И ВИДИН? И ПЛЕВЕН? И ОЩЕ 20-30 ГРАДА....;) ;) ;)

Преди 2 седмици 2 дни - Преди 2 седмици 2 дни #3602 от PETROV
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ!
actionmonster написа:
"ELDRIVE И SHELL БЪЛГАРИЯ В СТРАТЕГИЧЕСКО ПАРТНЬОРСТВО"

www.shell.bg/media/2017/eldrive-and-shel...gic-partnership.html

Вече 15 БЪРЗИ РАБОТЕЩИ ЗАРЕЖДАЧКИ и 4 "спящи" на Fullcharger. Добро постижение за 2017, а тя още не свършила. Може още! А за 2018 само Shell обещева още 14... Очакваме отговора на КОНКУРЕНЦИЯТА? OMV, Petrol, ЕлектромобилиБГ и други...
ELDRIVE разбраха, че с "ЩЕПСЕЛИ и КОНТАКТИ" инфраструктура не се прави?
Даже и Fullcharger го РАЗБРАХА.
Следните потребители изказаха благодарности: IvoAtanasov

Преди 2 седмици 2 дни #3603 от IvoAtanasov
Сигурен съм,че ЛИДЛ и Кауфланд няма да закъснеят с добавянето на станции за зареждане. Специално на ЛИДЛ трафопостите са точно до парко местата за пазаруване и ще и бъде много лесно да добавят станции дори при стари магазини.
А аз да добавя това видео
Е.ОН ще изгради зарядни станции в цяла европа
Надявам се и Българския Е.ОН да направи нещо по върпоса.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Преди 2 седмици 2 дни #3604 от PETROV
Когато пуснаха първата си зарядна станция в София, ЛИДЛ обявиха, че на магазините си с НОВИЯ ДИЗАЙН, /като този със зарядната станция/ ще монтират ЗАРЕЖДАЧКИ. Този в Самоков е един от тях. Другите трябваше по програмата за 2017 да са в Балчик и Созопол???
За Балчик не съм чул нищо. Някой ако знае да пише.
За Созопол попаднаха на археологически находки и обекта се забавя...

Преди 2 седмици 2 дни #3605 от petrakis
Това което правят eCars, Елдрайв, Шел е супер, чакаме ги с нетърпение.
Би било добре ако има карта с местата на които възнамеряват да слагат станции и кога ще бъдат пуснати в експлоатация (както правят от Тесла).

Преди 2 седмици 1 ден #3606 от mark.marinov
@petrakis - има карта - vsichkotok.bg :)

Преди 2 седмици 1 ден #3607 от firesword
@mark.marinov - Има да, ама до колкото разбирам petrakis, говори за планираните, които още не са построени и пуснати.

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Преди 2 седмици 1 ден #3608 от mumojem

firesword писа: @mark.marinov - Има да, ама до колкото разбирам petrakis, говори за планираните, които още не са построени и пуснати.

Така е да - такова инфо има и на supercharge.info, а мисля и eldrive го правят.

Интересно е и сме го заложили като идея за мрежата, по чието изграждане работим.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 1 седмица 3 дни #3619 от rrumpe
Марти, можеш ли да махнеш зарядната на Биес ЕООД, Студентски град, че вече я няма там, моля. Бих я махнал сам, но не мога. Също и тази на Риск инженеринг не е нужно да пълни локатора.

Преди 1 седмица 3 дни #3620 от mumojem

rrumpe писа: Марти, можеш ли да махнеш зарядната на Биес ЕООД, Студентски град, че вече я няма там, моля. Бих я махнал сам, но не мога. Също и тази на Риск инженеринг не е нужно да пълни локатора.

Готово - ако има други актуализации пускайте. ВсичкоТок ще го правим с админ проверка скоро, че се навъждат станции с мега оскъдни описания и това не е полезно за никого. Ще минава през нас и ще въведем изисквания, за да има ефект от цялата работа.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 1 седмица 3 дни #3621 от PETROV
Станцията на РИСК инженеринг си е там. Дали работи и какъв е режима на достъп /в смисъл нуждае ли се от карта/ - не знам. Тя е пред главния вход и лесно се спира пред нея. Не ми се е налагало да зареждам.

Преди 1 седмица 3 дни - Преди 1 седмица 3 дни #3623 от cokey
На Риск Инженеринг не работи. Жена ми беше пробвала и я изгонили че шефа се карал като се спира там =)

Преди 1 седмица 2 дни #3624 от bore
Не знам защо не е сложена станцията на НДК.Тя е Тип 2 и се намира на паркинга,32 А, плаща се само паркинга- 2 лв.на час / в пъти по- малко от " приятелите" Eldrive.

Преди 1 седмица 2 дни #3625 от dkraev
Ето, че аз дори не знаех, че има на НДК.

По отношение на Риск Инженеринг - Аз питах от любопитство онзи ден. Станцията работела и можела да се ползва с карта на RWE или съответно понеже те си партнират с Plugsurfing. Това, разбира се, не пречи Богомил Манчев да се дразни...

Преди 1 седмица 2 дни #3626 от cokey
Аз имам PlugSurfing карта. Ще пробваме

Преди 1 седмица 2 дни #3627 от bore
НДК
Прикачени файлове:

Преди 1 ден 21 часа #3655 от PETROV
Така се прави - три бързи станции на летище София!

www.investor.bg/novini/444/a/letishte-so...lektromobili-250713/

Време за създаване на страницата: 0.168 секунди
Създадено с Kunena форум