Sidebar

26
Нед, Май
1 Нови блога
× Място за всякакви Toyota Prius теми, коментари и мнения.

Prius под наем около София?

Преди 4 месеца 2 дни #5147 от mandarin
Prius под наем около София? е пусната от mandarin
Здравейте,
Време е да сменяме колата и много ни харесва идеята за Prius като икономична, надеждна и, поради предните две, екологична кола. Гледахме я на живо в автокъща, но има някои неща в интерора на колата, който ни притеснява дали ще са удобни на път. Та изниква въпросът може ли и откъде да се наеме Prius в района на София? Да направим един уикенд с него, за да усетим, това ли е наистина колата. Спряли сме се на Prius Gen3, а такава под наем има само във Варна и Бургас, което ми идва далеч. "Тест драйв" на някоя, която се продава в mobile.bg винаги е вариант, но има огромна разлика между 10-15 минути каране из града и няколкочасова разходка из България.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 месеца 2 дни #5148 от murry
Отговор от murry по тема Prius под наем около София?
Тук с хибридите не сме много запознати - но ако ген 3 е последния предполагам, че от ТМ Ауто можеш да я вземеш за тест драйв през уикенда - правил съм го с Lexus IS преди като купувах от същия дилър.

Преди 4 месеца 1 ден #5153 от mandarin
Отговор от mandarin по тема Prius под наем около София?
Предположих, че тук хибридите не са на фокус. Но пък сте единствения форум със секция специално за Приус.
Ген3 не им е последния и затова няма как да го пробвам от ТМ Ауто. Мисля, че вече са на Ген5.

Преди 1 месец 2 седмици #5457 от газаджията
Отговор от газаджията по тема Prius под наем около София?
Видях че и в тойота форума си пуснал същата тема. Принципно би трябвало да можеш да си я поръчаш и то без такси, както и да я оставиш в същия град от където си я взел, без много обяснения на наемодателя. Колкото до Тойотичката, няма да съжаляваш, ще свикнеш с разликите, инак можеш да пробваш от топ рент а кар и новия Ярис хибрид.

Преди 1 месец 2 седмици #5460 от mandarin
Отговор от mandarin по тема Prius под наем около София?
Ами освен във Варна, такава кола под наем не намерих. Пича от Варна каза, че ако искам да я взема от София и да я върна в София трябва да му платя две такси за прекарване, което оскъпява толкова, че го прави безсмислено.
В крайна сметка, колега от Тойота форума направи страхотен жест и ни покани да покараме неговия Gen3 в Габрово. И това беше единствената ми възможност да повозя такъв автомобил.

Създадено с Kunena форум