Sidebar

28
Чет, Мар
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Електромагнитна антигравитация

Преди 7 години 3 месеца #2822 от petresko
Възможна е електромагнитна анти гравитация но са нужни умни мозъци подкрепени финансово. жокер - само тъпаците наблюдават движението влака с електромагнитна възглавница и не могат да си обяснят как тази електромагнитна възглавница може да работи възходящо като анти гравитация. Още навремето Тесла го е казал човек може да се придвижва в космоса като една заредена частица и от тогава до сега рояци от тъпаци очакват някой на готово да им разясни всичко а те само да се кефят тъпо учудващо, за съжаление тези които могат да го направят нямат финансова възможност, а тези които предлагат финансиране искат дялово участие повече от половината в проекта без да си напрегнат мозъците само да жънат - /буренясали/ жътвари. Не прикачам файлове тъй като съм творец новатор.
Пуснах тази тема защото човек може да лети над земята и в космоса, а не да се търкаля по повърхността на земята. Човек е толкова велик колкото може да си го позволи ! - аз го казах

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 3 месеца #2826 от cokey
Отговор от cokey по тема Електромагнитна антигравитация
Яко
И финансиране с какво дялово участие очакваш за да започнеш да твориш?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 3 месеца #2827 от firesword
Отговор от firesword по тема Електромагнитна антигравитация


Има един друг сайт, за подобни обсъждания : mazeto.net /

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 3 месеца #2830 от PETROV
Отговор от PETROV по тема Електромагнитна антигравитация
до petresko

Абсолютно си прав, вместо да "подаряваш" дялово участие на някакви алчни финансисти и да кефиш "рояци от тъпаци", събираш всички спестявания, теглиш малко кредит, защото си сигурен в успеха и таланта на творец новатор и почваш да .... жънеш с две ръце. Ако правилно съм те разбрал това за което говориш не е влака на електромагнитна възглавница, защото той вече е измислен и даже построен. за сега само в Китай и Германия /защото другите не могат да си го позволят - не са велики?/

а след 100 години някой нов ЕЛЪН МЪСК ще почне да произвежда електромагнитен антигравитациономобил PETRESKO Model S.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 3 месеца #3689 от x_name41
Отговор от x_name41 по тема Електромагнитна антигравитация
здравейте, бих искал да споделя нещо по темата тук чрез този пост във друг форум, тъй-като смятам, че хората трябва да знаят за тези неща...

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 3 месеца #3690 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Електромагнитна антигравитация

x_name41 писа: здравейте, бих искал да споделя нещо по темата тук чрез този пост във друг форум, тъй-като смятам, че хората трябва да знаят за тези неща...


Добре си го написал, само трябва да го разбера :cheer:

Единственият ми досег с тази чудесия досега е гусин Едуард Лийдскалнин. Това ми е ново, което споделяш дето си пускал в уфото, та ще трябва да чета и уча. Благодарско. Някой да има други идеи, разработки по въпроса?

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.