Sidebar

20
Съб, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Забелязано по пътищата

Преди 5 години 10 месеца #4201 от murry
Забелязано по пътищата е пусната от murry
Мисля, че има смисъл от една такава тема - хем да има на едно място какви коли и колко се виждат по улиците - пък току-виж се оказали хора от форума :)

В събота към обед слизах тичайки от Витоша и до Фантастико на Драгалевци се разминах със сив Шевролет Волт. Случайно да е някой от форума?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 10 месеца #4206 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Забелязано по пътищата
Еммм, да не би да е бил твоя временно в чужди ръци :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 10 месеца #4209 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Забелязано по пътищата
Аз оня ден видях новия Лийф на парк хотел Москва. Беше с временни номера. Сигурно е един от тези, които Мартин е тествал. Иначе ежедневно виждам по 3-4 електрички по софийските улици.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 10 месеца #4210 от murry
Отговор от murry по тема Забелязано по пътищата
Сив, сив. Моя е прайдърско небесно синьо :D

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 10 месеца #4211 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Забелязано по пътищата
Като стана въпрос коя кола чия е :) много хубаво би било в профилите ни да има начин да конфигурираме каква кола караме. Добър пример е plugshare.com

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 10 месеца - Преди 5 години 10 месеца #4212 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Забелязано по пътищата

rrumpe писа: Като стана въпрос коя кола чия е :) много хубаво би било в профилите ни да има начин да конфигурираме каква кола караме. Добър пример е plugshare.com


Бачкаме по това в приложението VsichkoTok - има го вече заложено. Само не мога още да кажа кога ще го пуснем - надяваме се да е скоро.

Малко от кухнята:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 10 месеца #4213 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Забелязано по пътищата
Супер изглежда:) А на форумните профили смятате ли да им сложите тази функционалност?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4219 от mindfreeze
Отговор от mindfreeze по тема Забелязано по пътищата
Вчера и аз видях новия Лийф на бул. България в София. Беше бял с черни акценти. Нямаше надписи или екстра брандиране, така че нз дали е тестов или някой вече е успял да си го купи.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4220 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Забелязано по пътищата
Същия мисля стои паркиран на Нисан дилършипа близо до ринг мола на околовръстното. Поне по описание е същия. Сигурно е тестов.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4227 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Забелязано по пътищата
В Плевен електричките нарастват. Чисто ново BMW i3 се разхожда по градските пътища.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4228 от sorcererals
Отговор от sorcererals по тема Забелязано по пътищата
Един приятел си търси електричка. Брат му си е взел наскоро Пежо Zero и разправя, че талоните издадени за синя зона са вече над 600 броя. Не знам дали са само за електрички или и други разни инстанции получават такива, но пак е доста. А предполагам, че и тези на Спарк влизат в тази цифра.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4229 от murry
Отговор от murry по тема Забелязано по пътищата
Моят номер е 336 и е от края на м. Март. Това си е доста сериозен прогрес за от тогава!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4230 от murry
Отговор от murry по тема Забелязано по пътищата
Иначе - на финала на Витоша 100 спрях до един син Лийф. А миналата седмица в четвъртък сутринта катерих от малко над Воденицата до Голи Връх и единствените 2 автомобила бяхме Волт-а и един Йоник плъг-ин :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4231 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Забелязано по пътищата
Лийфа е мой:) Чаках брат ми на финала. Обикновено забелязвам Волт-овете, но тогава може емоциите да са били повече.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 9 месеца #4240 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Забелязано по пътищата

Току що го мернах в Пловдивския панаир. Хубав цвят са му сложили. Предполагам зарежда от нормален контакт.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 8 месеца #4324 от sorcererals
Отговор от sorcererals по тема Забелязано по пътищата
Току що засякох новото Ауди Е-трон на чарджъра в Бренеро(Италия), точно на границата с Австрия. Попитах ги дали може да хвърля есин поглед вътре, очаквано не ми разрешиха(трябваше да опитам :) ).да видим какво ще изкарат към края на годината.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 8 месеца #4362 от kirq4e
Отговор от kirq4e по тема Забелязано по пътищата
Много приятно е да виждаш електромобили в движение. Днес във Варна, в рамките на 1 час, срещнах три Leaf-а: 2 черни(РР, В) и един сив(В) и Tesla Model S(ТХ). Надявам се някой ден и аз да съм зад волана на някоя електричка

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 8 месеца #4363 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Забелязано по пътищата
Киряче, всички тук които сме без електрички см на същото мнение. Аз днес за първи път видях Tesla Model X и то чак в Керамоти, Гърция. Останах приятно изненадан като я видях, още повече че беше с пловдивска регистрация.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 6 месеца #4518 от kirq4e
Отговор от kirq4e по тема Забелязано по пътищата
Днес забелязах първия Nissan Leaf 2.0 с варненска регистрация да си пърпори тихичко. Докато го огледам и вече беше отпрашил напред. Нямах време даже да си извадя телефона. Забелязах днес и първото разчертано място за зареждане на електромобили в новата ни Синя зона. За сега има само картинка на пътя без знаци или зареждачка, но пак е нещо.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 5 години 6 месеца - Преди 5 години 6 месеца #4542 от Voltt
Отговор от Voltt по тема Забелязано по пътищата
Здравейте всички,

Yе знам дали не е е малко офтопик, но ми се иска да узная от старите кримки с електрически коли по какъв начин е уредено паркирането на местата за зареждане на електромобил? По-точно какви могат да бъдат санкциите, ако там паркират други коли и пречат на зареждане и въобще правно това уредено ли е по някакъв начин? Визирам обикновено разни екземпляри предимно с "жипове", коио най-безцеремонно се настаняват на тези места.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.