Sidebar

23
Вт, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

регистрация в общината за синя зона

Преди 5 години 3 седмици #5414 от barnito
Здравейте,от месец вече съм собственник на електромобил Хюндай Кона 64кв. но за съжаление съм първи в община Шумен.
Прочетох из форума как се справят колегите с регистрация за безплатно паркиране и
направих запитване ,където ми е регистрацията,но ми отговориха че не е имало обсъждане на общинска сесия и ако има ще се случи най рано след няколко месеца.
Имам доста работа във Варна и направих там онлайн регистрация,супер лесно и удобно.Дали трябва за всеки град отделна регистрация.Имам и още доста неясноти и колкото и да се срамувам бих искал да запитам-колко време е валиден купонът който ми отпуснаха отELDRIVE(поради неудобство на което бях клиент) и ако има такъв който виждам в приложението на GSMa,как бих могъл да го използвам.Направих запитвания на елктронната им поща,но не ме отразиха.Предварително благодаря ако някой може да ми помогне и ако въпросите са отегчителни Моля за извинение.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.