Sidebar

29
Пет, Мар
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Шевролет Волт — втора генерация

Преди 4 години 2 месеца #5905 от svetlyo_74
Здравейте колеги,
Отварям нова тема, защото има нова кола за разискване.
Преди няколко месеца замених Амперата за новият Волт 2017 г. Версия Премиер.
По - мои впечатления от изминати вече почти 10 000 км, колата се държи страхотно.
Ако мога да направя аналогия с предшественика си, бих казал, че е по пъргава, по икономична в режим ‘’hold’’- тоест когато караш на генератор по магистрала да речем.
Добавено е още едно седящо место отзад, но не е комфортно, защото тунела за батерията пречи на краката, но все пак може да се возят трима души - даже са сложили и колан за средното място.
Вградената навигация не може да се ползва- трябва модул за Европа, но и няма нужда, с usb кабел към телефона ти проектира директно на екрана навигацията ти от телефона ти.А/ Android auto сваля се хакната версия/ и iphone - тръгва веднага.
Исках да си пусна услугата Onstar, но познайте- след продажбата на Опел на Французите, GM са си запазили услугата, явно не са се разбрали за пари разбира се.
И поради тази причина ще е валидна до края на 2020 за Европа.
Размера и Цолажа а на гумите, като на Амперата.
Возия - комфортна, усещаш се в премиум клас кола.
Двуцветен салон - много ефектно изглежда.
Седалките са си ръчни както на старата версия, но не е драма.
Пробвах екстрата сама да се паркира- голям смях едни хора ме гледат как колата се паркира а аз не държа волана.
Двигателя се усеща някак по- тих при високи обороти сравнена с първата генерация.
Знае ли някой дали мога да изкарам стикер за паркиране в синя и зелена зона.
При регистрацията в КАТ я писаха Бензин/ Електричество, но мисля че има Волтове със стикер, ако някой знае да помага.
Това е засега, ще гледам да давам актуална информация от време на време за да помогна на някой в избора му, ако реши да купува.
Успешна и безаварийна година
Харесано от: sweeper

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 1 седмица #6303 от Svilen K
Отговор от Svilen K по тема Шевролет Волт — втора генерация
Здравей, заинтерсован съм от покупката на точно втора генерация волт, но информацията е голям кът в Европа. Може ли да разясниш, как стоят нещата с частите и по- важното софтуеър, как се обслужа, доволен ли си покупката и имал ли главоболия. Разбрах, че дори Шевролет София не ги поддържат тези коли.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.