Sidebar

18
Чет, Апр
× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Скрапинг програма, субсидия 10 000 лв. за е-коли

Преди 3 години 4 месеца #6225 от Jivko
Здравейте колеги, вижте на какво попаднах преди дни. Прилагам линк, да не поствам цялата статия : Субсидия за EV , като това е само предложение, друг е въпроса кога ще стане при нас. И дали това ще е за нови, или и EV second hand?
Мисля, че ще е интересно за всички който мислят за покупка на EV. Също и, сравнение на останалите държави членки на ЕС, коя колко отпуска : Другите държави в ЕС
Харесано от: E-mo, carpe_diem

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 4 месеца #6226 от mumojem
Здрасти, дааа има го това като предложение, но си е задействано така или иначе това още преди да бъде отправено предложението.

А иначе, първото такова предложение беше направено още през 2011 г. - ноооо тогава никак не беше възприето. И ето сега от 2021 трябва да има вече резултат.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 4 месеца #6227 от petrakis
Както им е предложението за субсидиите ми изглежда че на тях не им пука дали ще продават EV или PHEV.
За мен лочично е субсидията за EV да е поне двойно на тази за PHEV.
Като им гледам каква им е икономията - не са много по - различни от хибридите, само ще се забавим със същинската електрификация.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.