Sidebar

19
Пет, Апр
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Смяна на автостъкла?

Преди 8 години 2 месеца - Преди 8 години 2 месеца #2203 от SisyIv
Смяна на автостъкла? е пусната от SisyIv
Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз и се чудех дали да не го пробвам. Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 месеца #2204 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Смяна на автостъкла?
Досега съм сменял стъкла само в Кобра - включително на американски коли. Каква е твоята, за електромобили ли става дума?

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 месеца - Преди 8 години 2 месеца #2207 от neter
Отговор от neter по тема Смяна на автостъкла?
Това е спам, някакъв малоумен SEO на сайта от линка в поста. Както може да се види, плъзнал е из цялата мрежа и е най-добре да се изтрие (или поне да се махне линкът):

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти
Харесано от: mumojem

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 месеца - Преди 8 години 2 месеца #2208 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Смяна на автостъкла?
Мда, понамирисваше ми нещо, но не се замислих чак толкова. Сега вече да - точно такова изглежда както го описваш.

Даже, извини ме, направо махам и гугъл линка, че той също си е откриваем.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.