Sidebar

29
Пет, Мар
× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Неща от нета 2019

Преди 4 години 4 месеца #5818 от bipbip
Отговор от bipbip по тема Неща от нета 2019
Яоонците (любимата ми нация за пример) избиха рибата с тази светкавица, а аз си мислех, че Тесла роудстер и върха.
Ерата на бензиновите хипер коли вече приключи, ако Бугати или другите суперт спортс марки смятат да разработват и за напред безнинови двигатели, значи си живеят в друга реалност !

Това което са направили самураите е бруталистично - 1,6 сек. до 100км/ч , 10,6 сек. до 300км/ч и естествено 50 бройки на 3млн. евро цена са изкупени кат топъл хляб ! Въпреки това обаче Тесла Роудстер си остава върха, защото е почти толкова бърза и със цена, която за никой друг производител в света не е постижима !


www.vesti.bg/tehnologii/avtomobili/naj-m...lektricheski-6102098

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 години 3 месеца #5888 от bipbip
Отговор от bipbip по тема Неща от нета 2019
Не мога да скрия яда си от тази новина, защото тази държава не ми е любима, а още по-малко тоя боклук султана Ердо !
Ние както винаги сме последна дупка на кавала, даже щеше да е несериозно ако и Фолксваген ни бяха избрали да сторят завод у нас !
Тази електричка обаче ме впечатли много, то и за това ме е яд де, дизайна е просто страхотен и вътре много ми харесва !
И те веднъж почнат ли да я произвеждат, след като имат платфрмата после лесно ще я подобряват като има развитие при батериите !

Диспелеите на камерите заместващи страничните огледала са малко недодялани според мен, тазо правоъгулна форма с много дебели рамки не ме кефи
и особенно с черен цвят, които ги прави още по изпълващи, но това са дребни неща ! Долният тъч диспелй ми идва малко нискичко, но и това не е толквоа голям проблем !

www.vesti.bg/tehnologii/avtomobili/erdog...celiia-sviat-6103748

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.