Sidebar

28
Чет, Мар
× Това са електро колонки и зарядни станции, контролери и други подобни неща.

BMW I Wallbox

Преди 3 години 10 месеца #6029 от Carl Zeiss
BMW I Wallbox е пусната от Carl Zeiss
Здравейте, изпадна ми такова нещо на прилична цена. Въпросът ми е следния- на станцията пише , че е 22 Kw . Доколкото съм запознат тази мощност се постига с трифазен ток, който аз нямам. Дали тази станция може да работи с монофазен ток!? Благодаря предварително
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 10 месеца #6030 от mumojem
Отговор от mumojem по тема BMW I Wallbox
Може, може, всички могат - виж има си 220-240V индикация.

Трябва да се свърже правилно и така. Доста станции сме произвели трифазни, а сме ги привързали монофазно точно поради тази причина - че на много места няма трифазен ток. Но пък така станцията ти е готово, когато се пусне трифазна линия да си я ползваш на макс.

Ако i3-ката е с трифазно бордово (11 кВт), а станцията е свързана монофазно, колата ще дърпа 7.4 кВт по фазата, ако партидата го позволява (трябва да е с 32А предпазител).

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 10 месеца #6031 от Carl Zeiss
Отговор от Carl Zeiss по тема BMW I Wallbox
Благодаря много за бързия отговор. Закачам снимка на опционалното оборудване, мисля че има такова зареждане. Иначе гледах в таблото с електромера предпазителя е 63 доколкото видях . За Варна ( Кранево) дали мога да ангажирам някой за монтаж срещу заплащане естествено?
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 10 месеца #6032 от mumojem
Отговор от mumojem по тема BMW I Wallbox
Мда 04U6 е трифазно бордово. Ако можеш да метнеш една снимка на таблото - супер. Иначе, планираме монтаж в Балчик петък или събота и може да направим и при теб в Кранево. Важно е да имаме инфо за ситуацията предварително, че ще е по път към Созопол, където също монтаж. Натоварена програмка, та е добре да сме подготвени.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 10 месеца #6033 от Carl Zeiss
Отговор от Carl Zeiss по тема BMW I Wallbox
Ейй, това ако стане -супер !
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 3 години 10 месеца #6039 от mumojem
Отговор от mumojem по тема BMW I Wallbox
Окенко - метнах едно ЛС, да видим как са нещата :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.