Sidebar

22
Пет, Юни
2 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Сега е моментът и тук е мястото да ни кажеш какво е мнението ти за форума, какво искаш да се промени и да направиш съответните предложения. Давай :)

лични съобщения

Преди 1 година 4 месеца #3008 от eltransbg
лични съобщения е пусната от eltransbg
Привет,
Пиша относно личните съобщения, защото поне на мен ми е трудно да виждам кога имам нови.
Трябва да влизам в профила си и там евентуално да ги видя.
Предлагам да се показват на всяка страница в някакъв вариант - да речем "+1" или друго и да е с удебелен шрифт, а може и различен цвят на текста.
Поздрави от Варна и до скоро, успехи!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 4 месеца #3009 от mumojem
Отговор от mumojem по тема лични съобщения
Проблемни са - няма вградени във форума и това приложение е единственото, което има - не ми допада, но това имаме - ще пробваме подобрения!

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 1 година 4 месеца #3010 от mumojem
Отговор от mumojem по тема лични съобщения
Нещо бяха изключени известията - включих ги уж - ще пратя едно лично за проба да видим дали работят.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 7 месеца 3 седмици #3577 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема лични съобщения
Виж в лични съобщения, че вчера ти писах и може да е станала някоя боза с личните :)

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Създадено с Kunena форум