Sidebar

22
Сря, Авг
1 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Mitsubishi outlendel phev

Преди 2 месеца 1 седмица #4188 от Riko
Mitsubishi outlendel phev е пусната от Riko
Мнения за плъгин Митсубиши Аутлендер?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 2 месеца 4 дни #4199 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Mitsubishi outlendel phev
Най-много 1-2 да съм видял у нас засега, но не значи, че няма повече, та ако се намери някой да даде отзиви ще е добре. Карахме го за пръв път като беше още прототип на eCarTec Мюнхен мисля 2014-та беше и интериорът не ме грабна особено тогава, но беше предния модел, не сегашния. Като цяло е доста продаван в Европа като първи плъгин SUV и сувчетата бидейки много популярни да си имаш такъв малко и на ток да ти върви ето че се търси много като вариант.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 1 месец 5 дни #4270 от peposhi
Отговор от peposhi по тема Mitsubishi outlendel phev
Автомобилът е страхотен. Направих 48-ов тест на 3 годишен 4GH модел със само 20хил км пробег. Високо качество на изработка, въпреки че изглежда много семпло. Аз съм само 172см висок и за мен е прекалено голям. Но ще е перфектен за високи шофьори. Реалният пробег на ток е само 30-35км. Не очаквайте нищо повече от 40км и то само, ако карате като монахиня.
Огромен багажник!
Висок просвет!
Изключително пъргав!

Препоръчвам на всеки, който иска да има работно конче в красива черупка.

Преди 1 месец 3 дни #4291 от petrakis
Отговор от petrakis по тема Mitsubishi outlendel phev
Къде го кара това ? От някаква обява ли си го видял ?

Преди 1 месец 3 дни #4296 от peposhi

petrakis писа: Къде го кара това ? От някаква обява ли си го видял ?

В Ирландия.

www.electricautos.ie

Преди да вземем втория Лийф ни даде да тествам Оутландера.

Преди 1 месец 3 дни #4297 от peposhi

petrakis писа: Къде го кара това ? От някаква обява ли си го видял ?

В Ирландия.

www.electricautos.ie

Преди да вземем втория Лийф ни даде да тествам Оутландера.

Преди 1 месец 3 дни #4299 от earendil
Отговор от earendil по тема Mitsubishi outlendel phev
Пъргав?

Дават му 10.4 до 100 ..

Малко е измамно моментното дръпване на електромотора.. както и на турбодизела :)

Преди 1 месец 2 дни #4300 от mindfreeze
Отговор от mindfreeze по тема Mitsubishi outlendel phev
Пъргав е градско при 0-50. И аз съм го карал и е много добър автомобил, но определено не си струва абсурдната цена за нов в БГ. Мисля, че вече му искат 115 000 лв тук.

Преди 1 месец 2 дни #4301 от peposhi

mindfreeze писа: Пъргав е градско при 0-50. И аз съм го карал и е много добър автомобил, но определено не си струва абсурдната цена за нов в БГ. Мисля, че вече му искат 115 000 лв тук.

За такъв тежък авточобил ускорението е страхотно. И главната причина за това е електромоторът.
Определено е много скъп като нов и не е популярен. Но във Великобритания е купуван от компании и еднолични търговци с данъчни преференции, което предоставя възможност за внос на 2-4 годишни Оутландери сега на поносими цени. Този, който аз карах бе продаден за малко на 20хил евро.
Ако пробегът само на ток бе поне 100км, би бил вариант и за нас, но няма как след като си карал пълен електрик 3 години да се задоволиш с 35км пробег... затова и избрахме отново Лийф...

Създадено с Kunena форум