Sidebar

22
Пон, Окт
1 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Ако всеки каже по нещичко за себе си, след като се регистрира, ще си имаме нещо като приветствена книга. Пишете в нея :)

Забелязано по пътищата

Преди 4 месеца 4 дни #4201 от murry
Забелязано по пътищата е пусната от murry
Мисля, че има смисъл от една такава тема - хем да има на едно място какви коли и колко се виждат по улиците - пък току-виж се оказали хора от форума :)

В събота към обед слизах тичайки от Витоша и до Фантастико на Драгалевци се разминах със сив Шевролет Волт. Случайно да е някой от форума?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 4 месеца 4 дни #4206 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Забелязано по пътищата
Еммм, да не би да е бил твоя временно в чужди ръци :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 4 месеца 3 дни #4209 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Забелязано по пътищата
Аз оня ден видях новия Лийф на парк хотел Москва. Беше с временни номера. Сигурно е един от тези, които Мартин е тествал. Иначе ежедневно виждам по 3-4 електрички по софийските улици.

Преди 4 месеца 3 дни #4210 от murry
Отговор от murry по тема Забелязано по пътищата
Сив, сив. Моя е прайдърско небесно синьо :D

Преди 4 месеца 2 дни #4211 от rrumpe
Като стана въпрос коя кола чия е :) много хубаво би било в профилите ни да има начин да конфигурираме каква кола караме. Добър пример е plugshare.com

Преди 4 месеца 2 дни - Преди 4 месеца 2 дни #4212 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Забелязано по пътищата

rrumpe писа: Като стана въпрос коя кола чия е :) много хубаво би било в профилите ни да има начин да конфигурираме каква кола караме. Добър пример е plugshare.com

Бачкаме по това в приложението VsichkoTok - има го вече заложено. Само не мога още да кажа кога ще го пуснем - надяваме се да е скоро.

Малко от кухнята:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)
Прикачени файлове:

Преди 4 месеца 2 дни #4213 от rrumpe
Супер изглежда:) А на форумните профили смятате ли да им сложите тази функционалност?

Преди 4 месеца 14 часа #4219 от mindfreeze
Отговор от mindfreeze по тема Забелязано по пътищата
Вчера и аз видях новия Лийф на бул. България в София. Беше бял с черни акценти. Нямаше надписи или екстра брандиране, така че нз дали е тестов или някой вече е успял да си го купи.

Преди 4 месеца 14 часа #4220 от ElectricCarMan
Отговор от ElectricCarMan по тема Забелязано по пътищата
Същия мисля стои паркиран на Нисан дилършипа близо до ринг мола на околовръстното. Поне по описание е същия. Сигурно е тестов.

Преди 3 месеца 3 седмици #4227 от IvoAtanasov
Отговор от IvoAtanasov по тема Забелязано по пътищата
В Плевен електричките нарастват. Чисто ново BMW i3 се разхожда по градските пътища.

Най-много ме е страх от неизползван потенциал!

Преди 3 месеца 3 седмици #4228 от sorcererals
Отговор от sorcererals по тема Забелязано по пътищата
Един приятел си търси електричка. Брат му си е взел наскоро Пежо Zero и разправя, че талоните издадени за синя зона са вече над 600 броя. Не знам дали са само за електрички или и други разни инстанции получават такива, но пак е доста. А предполагам, че и тези на Спарк влизат в тази цифра.

Преди 3 месеца 3 седмици #4229 от murry
Моят номер е 336 и е от края на м. Март. Това си е доста сериозен прогрес за от тогава!

Преди 3 месеца 3 седмици #4230 от murry
Иначе - на финала на Витоша 100 спрях до един син Лийф. А миналата седмица в четвъртък сутринта катерих от малко над Воденицата до Голи Връх и единствените 2 автомобила бяхме Волт-а и един Йоник плъг-ин :)

Преди 3 месеца 3 седмици #4231 от rrumpe
Лийфа е мой:) Чаках брат ми на финала. Обикновено забелязвам Волт-овете, но тогава може емоциите да са били повече.

Преди 3 месеца 3 седмици #4240 от IvoAtanasov

Току що го мернах в Пловдивския панаир. Хубав цвят са му сложили. Предполагам зарежда от нормален контакт.

Прикачени файлове:

Преди 2 месеца 3 седмици #4324 от sorcererals
Отговор от sorcererals по тема Забелязано по пътищата
Току що засякох новото Ауди Е-трон на чарджъра в Бренеро(Италия), точно на границата с Австрия. Попитах ги дали може да хвърля есин поглед вътре, очаквано не ми разрешиха(трябваше да опитам :) ).да видим какво ще изкарат към края на годината.

Преди 2 месеца 2 седмици #4362 от kirq4e
Отговор от kirq4e по тема Забелязано по пътищата
Много приятно е да виждаш електромобили в движение. Днес във Варна, в рамките на 1 час, срещнах три Leaf-а: 2 черни(РР, В) и един сив(В) и Tesla Model S(ТХ). Надявам се някой ден и аз да съм зад волана на някоя електричка

Преди 2 месеца 2 седмици #4363 от IvoAtanasov
Киряче, всички тук които сме без електрички см на същото мнение. Аз днес за първи път видях Tesla Model X и то чак в Керамоти, Гърция. Останах приятно изненадан като я видях, още повече че беше с пловдивска регистрация.

Преди 3 седмици 3 дни #4518 от kirq4e
Отговор от kirq4e по тема Забелязано по пътищата
Днес забелязах първия Nissan Leaf 2.0 с варненска регистрация да си пърпори тихичко. Докато го огледам и вече беше отпрашил напред. Нямах време даже да си извадя телефона. Забелязах днес и първото разчертано място за зареждане на електромобили в новата ни Синя зона. За сега има само картинка на пътя без знаци или зареждачка, но пак е нещо.

Преди 2 седмици 1 ден - Преди 2 седмици 1 ден #4542 от Voltt
Отговор от Voltt по тема Забелязано по пътищата
Здравейте всички,

Yе знам дали не е е малко офтопик, но ми се иска да узная от старите кримки с електрически коли по какъв начин е уредено паркирането на местата за зареждане на електромобил? По-точно какви могат да бъдат санкциите, ако там паркират други коли и пречат на зареждане и въобще правно това уредено ли е по някакъв начин? Визирам обикновено разни екземпляри предимно с "жипове", коио най-безцеремонно се настаняват на тези места.

Създадено с Kunena форум