Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

Topic-icon Нищо общо (забавна)

Преди 8 месеца 4 седмици #2834 от firesword
Аз го следя повече от година. Доста труд кипна за това кратко видео. Преди това имаше трейлър. Всъщност идеята е да направят сериалче. Представено е на международни събития, където има огромен отзвук и е много харесвано.
Имат предложения от спонсори от чужбина, но до колкото разбрах идеята е да могат и създателите да участват финансово, за да не са всички права на спонсора. Може да разбереш повече от линковете, които съм дал. Нещата потръгнаха, постоянно набират и средства , даже предлагат плакати, фанелки, скоро и други франчайзинг неща. Самите автори са работили за Дисни и Картун Нетуърк, личи си високото ниво.

До скоро вярвах, че подобно начинание е възможно само в чужбина, а тук хората и възможностите са различни. Явно доста съм грешал. Вече има много сърцати и отворени младежи, истински професионалисти в много области :) А и вероятно развитието на ИТ индустрията в последните години, помогна на много неща. Ще ми се да вярвам :)

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 месеца 4 седмици #2835 от firesword
Не точно любимото ми видео :) Но са взели нечия Тесла Х за снимките

Преди 8 месеца 4 седмици #2836 от rrumpe
"Искам да купя самолет на мама..." ахахахааааа :))))))))))

Преди 8 месеца 1 седмица #2886 от firesword

Прикачени файлове:
Следните потребители изказаха благодарности: eltransbg

Преди 8 месеца 1 седмица #2894 от mumojem
Готско изпълнение :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 4 месеца 1 час #3186 от firesword
Скоро и филм, надявам се .... :lol:

Прикачени файлове:

Преди 3 месеца 4 седмици #3193 от mumojem
Ааа да бре - този с Раде Шербеджия ли? Да не би да се задава вече?

Преди 3 месеца 4 седмици - Преди 3 месеца 4 седмици #3199 от firesword
Отново ще постна по повод "Златната ябълка", тъй като rrumpe прояви интерес, а може и някой друг :)
В момента пак имат капмания fundraiser, но този път са си поставили доста висока цел:

www.indiegogo.com/projects/the-golden-ap...y-animation#/backers

Който иска и има възможност - да удари едно рамо :)

P.S.
mumojem - не, този с Раде Шербеджия - чак сега го видях че съществува - още не е готов, а май прави и втори. Други два се задават май към края на годината ще са - Current War и Tesla.

Преди 3 месеца 2 седмици #3212 от mumojem
Тези с Раде ги видях преди години, имам предвид отдавна са обявени и се правят явно. Предполагам, че са трудни продукции - много инфо трябва да се събере, много факти да се проверят и т.н.

Време за създаване на страницата: 0.341 секунди
Създадено с Kunena форум