Sidebar

24
Нед, Юни
4 Нови блога
Привет от форума на eCars.bg

Някои хора харесват, други все още не разбират, а трети не си падат по електромобилите. Теб какви електромобилни теми те вълнуват? Имаш ли вече електромобил, планираш ли да си купиш скоро, какъв точно търсиш? Вероятно ще намериш отговори във форума или пък можеш да помогнеш на някой съмишленик да открие такива. Айде, приятно ;)

× Мда, не всичко е електромобили. Ако не намираш подходяща категория за темата, която искаш да пуснеш, току що я намери :)

BMW i8

Преди 1 година 8 месеца #2624 от eltransbg
BMW i8 е пусната от eltransbg
Днес не можах да повярвам на очите си - все пак беше рано сутрин и първо си помислих че може да съм се объркал, но след момент на опомняне истината ме връхлетя със страшна сила :)
Пред мен се движеше i8 с варненска регистрация в невероятна тишина!
Страхотно изглежда, собственика му се опита леко да я пришпори и за момент видях невероятното ускорение.
Жалко, че пътищата ни се разделиха и той пое към Аспарухов мост :(
Искаше ми се да се насладя малко повече на тази красота :)
Да му е честита на собственика, да си я кара дълги години и батерията му да не свършва никога!
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 1 година 8 месеца #2625 от mumojem
Отговор от mumojem по тема BMW i8
Еее суперски е синият красавец. Да има още такива и още баварки на ток :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Преди 1 година 8 месеца #2626 от firesword
Отговор от firesword по тема BMW i8
Много готско :) Поне за мен това май е първия i8 за който чувам в България. Явно ел.-а напредва яко, но не всички се обаждат и пишат с охота онлайн за придобивките си :)

Ако те хване тока, хвани го и ти :)

Преди 1 година 8 месеца - Преди 1 година 8 месеца #2629 от E-mo
Отговор от E-mo по тема BMW i8

Преди 1 година 8 месеца #2630 от eltransbg
Отговор от eltransbg по тема BMW i8
ха-ха, наистина това си е обобщение на действителността в БГ - с една снимка човек може много неща да каже :)

Преди 1 година 8 месеца #2631 от cokey
Отговор от cokey по тема BMW i8

eltransbg писа: Днес не можах да повярвам на очите си - все пак беше рано сутрин и първо си помислих че може да съм се объркал, но след момент на опомняне истината ме връхлетя със страшна сила :)
Пред мен се движеше i8 с варненска регистрация в невероятна тишина!

Мда, видях го в КАТ седеше миналите сряда, четвъртък и петък. Явно чакаше да му дойдат данните, че са ги нямали в системата.

Създадено с Kunena форум