Sidebar

20
Съб, Апр
× Място за всякакви Nissan LEAF теми, коментари и мнения.

Навигация и аудио на US Leaf Sl

Преди 7 години 3 седмици - Преди 7 години 3 седмици #3048 от kalibbg
Навигация и аудио на US Leaf Sl е пусната от kalibbg
Да се похваля, че успешно успях да сложа евтинка китайска андроид навигацийка на лийфа си.
Радиото бачка прекрасно.
LeafSpyPro бачка супер...
Управлява се от волана..
Остана само да се сборя с таймера на печката и часовника на колата
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 3 седмици #3050 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Навигация и аудио на US Leaf Sl
Ей супер:) Някакви снимки от монтажа имаш ли? Какво точно управлява волана, освен сила на звука какво още? Leafspy-a си се връзва с обд2 с блутуут нали? Защо се отказа от вградения монитор? Как имаш радио, защото таблетите нямат радиоприемник. Може би само дисплей-а си махнал, а другата част е останала. Дай детайлите, моля :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 3 седмици - Преди 7 години 3 седмици #3051 от kalibbg
Отговор от kalibbg по тема Навигация и аудио на US Leaf Sl
Привет,
Махнах клариона защото щатския стандарт е през 0.2 Мхц а отделно и скапаните американци ми го пратиха без СД карта, а не ми се дават 400$.
От волана са активни всички бутони в ляво - Усилване, намаляване, сорс, смяна станции или песни, отговор на телефон и прочее. Не ползвам нисанските антени защото не са дошли още буксите за преходите.
Това не е таблет а кар дивайс, така че си има всичко необходимо, включително камери и Dvr но не знам дали ще се занимавам толкова.
Монтаж и демонтаж става за 5 минути, но без букси си е играчка. Поръчах букси от япония да видим какво ще пратят.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 3 седмици #3056 от rrumpe
Отговор от rrumpe по тема Навигация и аудио на US Leaf Sl
Може ли линк към сайта на продукта от където си го купил. Някъде ръководство за смяната има ли в интернет?

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 6 години 11 месеца #3103 от kalibbg
Отговор от kalibbg по тема Навигация и аудио на US Leaf Sl
www.aliexpress.com/item/7-2-din-android-....13010608.0.0.MmD2T9

Най-евтиния вариант,... Вече имам и комплекти преходни букси за да не се режат кабели, така че ако поръчваш

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.