Sidebar

20
Вт, Апр
× Място за всякакви Renault ZOE теми, коментари и мнения.

Нов Зое притежател въпрос

Преди 1 месец 3 седмици #6295 от betaserk
Нов Зое притежател въпрос е пусната от betaserk
Здравейте, от 22-ри имам Рено Зое и съм доста доволен, даже и жена ми скача от радост и няма търпение да го кара. Заредих от в къщи/Свиленград/ на 100 % отидох до Хасково да я регистрирам, от там отидох на зареждачката до кулата в Димитровград на Eldrive, заредих 13 kw и нещо за 2.65 лв и се прибрах в нас и ми бяха останали 40 км още. Нямам навигация! Показва Берлин и като пробвам да местя картата се вижда че съм в България, но картите са само на Германия и още две страни от региона и пак се връща да показва Германия, но България я няма. Прочетох че трябва да се купи нещо за 50 лв за 2 години или нещо от сорта, също намирам разни теми как може да се заобиколи това и да се изтеглят. Вие имате ли карта на България и как се справихте с това. Колата ми не е чисто нова, 2014 година е, 58 коня версията! Много е симпатичнаи бонбонеста, за първи път имам кола от толкова малък като големина клас и съм доволен, 1.77 съм и се побирам доволно, дори и място зад мен има :) Много набира дори на Еко режима, а разни репортери се оплакваха че на Еко била много мудна :D
Прикачени файлове:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.