Sidebar

26
Пет, Апр
× За 'по-обемните' електрически превозни средства, с които (се) возим (по) повече наведнъж.

Дачия Спринг

Преди 2 години 6 месеца #6384 от toni11bg
Дачия Спринг е пусната от toni11bg
Здравейте. Новобранец съм във форума, освен това никога не съм виждал наживо електромобил :) Само че като гледам накъде вървят горивата, започвам да се замислям за електрическа кола. Може би трябва да спомена, че домът ми е захранен с ток от алтернативни източници, не от енергото, и общо взето имам ток в изобилие, който не плащам. Нагледал съм се на Дачия Спринг, някой виждал ли е такава кола, и има ли някакви впечатления.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 2 години 6 месеца #6385 от Carl Zeiss
Отговор от Carl Zeiss по тема Дачия Спринг
Здравей колега, добре дошъл! Дачия спринг още не е пусната официално на пазара, доколкото ми е известно! Иначе и за секунда не се замисляй за електричката, удоволствието е страхотно!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 2 години 6 месеца #6387 от mumojem
Отговор от mumojem по тема Дачия Спринг
Опа здрасти, добре дошъл. Дачонката я гледах в дилърство в софеско, семпла кола е, базова така, беше се точно заредила догоре там от нашата зареждачка и показваше къде 200 км прогнозен пробег. Не съм я карал, просто бърз оглед, изглежда така с висок просвет спрямо пътя, а отзад едни малки барабанчета зад джантичките, като за Деу Тико

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.