Sidebar

24
Сря, Апр
× Място за всякакви Tesla Model 3 теми, коментари и мнения.

Анкета – Какво мислиш за дизайна на Tesla Model 3?

Анкета: Какво мислиш за дизайна на Tesla Model 3 (was ended 2016-04-30 00:00:00)

Супер, падам си от отвсякъде
3 37.5%
Харесва ми
4 50%
Става като за тия пари
Няма гласували 0%
Нищо особено и с тази предница...
1 12.5%
Тоя Елон луд ли е, тегля си парите за резервацията
Няма гласували 0%
Общ брой гласували: 8 ( k.i., cokey, firesword, Marian Atanasov, MaxZ ) Виж още
Само регистрирани потребители могат да участват в тази анкета
Преди 8 години 3 седмици #2257 от mumojem
Анкета за дизайна на Tesla Model 3 - да видим как го намираме!

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2278 от MaxZ
Отговорих с "Супер е", но има едно малко нещо което ме гложди - този стъклен покрив.
Защо им трябваше и тайничко се надявам да има поне избор за друг когато дойде време за производство.
Минуси за мен:
- Това ако се пукне - кофти. Ако бях в западна Европа или в щатите нямаше да го мисля толкова, но в България и с неяснотата за сервизните центрове, а и не мисля че ще е евтино това стъкло.
- отвора на багажника :unsure: - пак заради стъклото са го направили миниатюрен, ако беше хечбек като на Model S щеше да е супер.
- за жегата айде може и да го докарат да не грее много, ама за съжаление за студа едва ли ще могат да направят нещо. Още сега усещам това какъв студен полъх ще идва отгоре зимно време, точно до главата, а парното на макс не е вариант.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2283 от Marian Atanasov
Уникална е колата. Това е повратна точка в историята!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2298 от cokey
И аз се притеснявам за стъкления таван.
А и дисплея видяхте ли го как изглежда все едно е сложен в последния момент? Някакси не е вграден в таблото ами като 15" монитор със стойка. Странно ми изглежда, но може би е или ранен прототип или на живо е по-различно...

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2299 от mumojem
Това единствено и на мен леко не ми допада - в този вариант стърчи и дори може да е проблем за безопасността. Представям си, че ще го променят това, че наистина е като сложено като за откриването, но пък... да видим.

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2312 от MaxZ
Елън отговори в туитър че няма вариант за хечбек :angry: , но ще разширят отвора на багажника :)
Също така контролите за управление не били финалните и ще има друг вариант - щяло да изглежда като космически кораб.

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2313 от rrumpe
Аз малко съм разочарован от дизайна. Може би очаквах нещо по-различно, а не умален вариант на Model S/X. Не че колата не е красива, просто очаквах да е по-уникална, което сигурно си е мой проблем :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2314 от cokey

MaxZ писа: Елън отговори в туитър че няма вариант за хечбек :angry: , но ще разширят отвора на багажника :)
Също така контролите за управление не били финалните и ще има друг вариант - щяло да изглежда като космически кораб.


Интересно космически кораб от кой филм визира, че то няма 2 с еднакво управление. Може ви Millenium Falcon е добра отправна точка. То това си е цяла тема за анкета :cheer:

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 8 години 2 седмици #2315 от mumojem
Е, май да - само по себе си това за таблото си е за анкета, ма като имаме само "космически кораб" като отправна точка трябва да се поумува над потенциалните отговори :lol:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 11 месеца #2377 от mumojem
Харесва се значи засега, на мен ми допада все повече особено с липсващите уреди зад волана - вече фантазирам за 'пилотската кабина' :cheer:

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 11 месеца #2386 от peposhi
Багажникът е единственото нещо, което не харесах... Ама пък аз обичам големи багажници... Така че, всеки с мераците си хахахах

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 11 месеца #2393 от mumojem
Мхм, малкото отворче не ми пасва и на мен – да видим как ще го пипнат в прогрес...

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 11 месеца - Преди 7 години 11 месеца #2394 от peposhi
Доколкото разбрах, готви се хечбек вариант!

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.

Преди 7 години 11 месеца #2395 от mumojem
Ааа това е интересно - има ли някъде повече инфо?

Чисто и просто – КарамЕЛ :)

Вход или Регистрация, за да се включиш в темата.